Zabawa Walentynkowa w „Pomocnej Dłoni”

W dniu 14 lutego 2019 roku w sali widowiskowej Domu Kultury w Rawiczu odbyła się zabawa karnawałowa dla członków i sympatyków stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”.

Tradycyjnie już obsługę całej uroczystości zapewnili uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu. Uczniowie klasy III technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych przygotowali na swoich zajęciach pyszną sałatkę jarzynową, która była serwowana na kolację. Uczniowie klasy II i I TŻ: Kasia Durczewska, Ilona Mazurek, Marika Lisek, Wiktoria Rosiak, Klaudia Chwierot, Angelika Niwczyk, Ola Jabłońska, Wiktoria Kędzia i Tobiasz Stefaniak roznosili kawę, ciasto oraz kolację, a na zakończenie zabawy sprzątali stoły i pomagali w kuchni.

Bardzo miłym akcentem były miłe słowa podziękowania oraz słodki upominek wręczony wolontariuszom na zakończenie spotkania. Uczniowie wspaniale integrują się z osobami starszymi i niepełnosprawnymi poprzez współne rozmowy i zabawę.

 

 

Renata Uźniak
opiekun wolontariuszy, nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress