Zdobyliśmy brązowe medale Mistrzostw Powiatu Rawickiego w Halowej Piłce Nożnej.

9 grudnia 2019 roku w hali widowiskowo – sportowej w Miejskiej Górce rozegrano kolejną edycję Mistrzostw Powiatu Rawickiego w Halowej Piłce Nożnej. W zawodach wzięło udział 5 szkół ponadpodstawowych powiatu rawickiego. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła III miejsce w turnieju, ustępując drużynie ZS w Jutrosienie oraz I LO w Rawiczu. Pokonała natomiast drużyny ZS w Miejskiej Górce oraz ZSPT CKU w Bojanowie. O potencjale naszej odmłodzonej drużyny może świadczyć fakt, że w meczu bezpośrednim, jako jedyna, pokonała zwycięzcę turnieju z Jutrosina. W skład zespołu naszej szkoły weszli: Eryk Siecla, Jakub Marszałek, Sebastian Orłowski, Dawid Jakób, Bartosz Kaczmarek, Matusz Filipowski, Kacper Stachowiak, Jakub Czwojdrak, Jan Wróblewski, Mikołaj Woźny oraz Dawid Plota. Zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w najbliższych rozgrywkach piłki nożnej, które odbędą się wiosną na orliku w Bojanowie.

Końcowe wyniki turnieju:

I miejsce – ZS w Jutrosinie

II miejsce – I LO w Rawiczu

III miejsce – ZSZ w Rawiczu

IV miejsce – ZS w Miejskiej Górce

V miejsce – ZSPT CKU w Bojanowie

 

 

Janusz Majer
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content