Zdobyliśmy brązowe medale Mistrzostw Powiatu Rawickiego w Halowej Piłce Nożnej.

9 grudnia 2019 roku w hali widowiskowo – sportowej w Miejskiej Górce rozegrano kolejną edycję Mistrzostw Powiatu Rawickiego w Halowej Piłce Nożnej. W zawodach wzięło udział 5 szkół ponadpodstawowych powiatu rawickiego. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła III miejsce w turnieju, ustępując drużynie ZS w Jutrosienie oraz I LO w Rawiczu. Pokonała natomiast drużyny ZS w Miejskiej Górce oraz ZSPT CKU w Bojanowie. O potencjale naszej odmłodzonej drużyny może świadczyć fakt, że w meczu bezpośrednim, jako jedyna, pokonała zwycięzcę turnieju z Jutrosina. W skład zespołu naszej szkoły weszli: Eryk Siecla, Jakub Marszałek, Sebastian Orłowski, Dawid Jakób, Bartosz Kaczmarek, Matusz Filipowski, Kacper Stachowiak, Jakub Czwojdrak, Jan Wróblewski, Mikołaj Woźny oraz Dawid Plota. Zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w najbliższych rozgrywkach piłki nożnej, które odbędą się wiosną na orliku w Bojanowie.