Z wielką dumą informujemy, że projekt badawczy przygotowany przez naszych uczniów w ramach programu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030” zdobył najwyższą liczbę punktów oraz nagrodę za najlepiej ocenioną inicjatywę w ramach Wielkopolskich Laboratoriów Badawczych.




