Absolwenci Technikum w Rawiczu odebrali świadectwa ukończenia szkoły

Absolwenci sześciu klas Technikum Zespołu Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu odebrali 26 kwietnia br. z rąk dyrektora szkoły  i wychowawców klas świadectwa ukończenia szkoły. Dyrektor p. Piotr Mosiek w swoim przemówieniu pogratulował młodzieży i jednocześnie życzył wszystkim powodzenia w życiu; odniósł się także do sytuacji związanej z ogólnopolskim strajkiem oświatowym – dziękując uczniom i ich rodzicom za cierpliwość oraz godną postawę w trakcie jego trwania, jak również dziękując nauczycielom za działanie na rzecz młodzieży, którym było sklasyfikowanie abiturientów.  Szczególne gratulacje i nagrody książkowe trafiły do uczniów, którzy uzyskali świadectwo z wyróżnieniem, natomiast rodzice tychże absolwentów otrzymali z rąk dyrektora placówki listy gratulacyjne. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością p. Jakub Moryson – Wicestarosta Powiatu Rawickiego, do niedawna wychowawca jednej z klas technikum opuszczającej mury ZSZ w Rawiczu. W uroczystości uczestniczył także p. Karol Białecki – zastępca przewodniczącego Rady Rodziców ZSZ w Rawiczu.

Uroczystość ta była okazją do podziękowania tym wszystkim,  którzy z wielkim zaangażowaniem przyczyniali się do rozsławiania i promowania szkoły w środowisku. Nagrody i dyplomy trafiły do absolwentów działających w Samorządzie Uczniowskim, Klubie Europejskim, SKT „Szprycha”  czy PCK. Tytuł Absolwenta Roku 2019 przyznany został Kamili Naskręt z klasy 4 TE, zaś Najlepszego SportowcaKacprowi Grzelczakowi z klasy 4 TTI. Aleksandra Raczyńska i Anna Piątek zostały odznaczone tytułem Uczeń Dobrego Serca. Tego dnia wręczone zostało Stypendium Dyrektora ZSZ w Rawiczu. Przyznano je Dominikowi Nowakowskiemu z klasy 4 TLG.

 

Zespół Redakcyjny
ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress