Adrian Otworowski laureatem Olimpiady Wiedzy Misyjnej o Afryce

 W dniu 11 kwietnia 2018 roku na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie odbył się etap centralny XVI Olimpiady Wiedzy Misyjnej o Afryce. W tym gronie znalazł sie przedstawiciel ZSZ w Rawiczu  Adrian Otworowski z klasy 4 TLG. Uczeń naszej szkoły (jako jedyny przedstawiciel województwa wielkopolskiego) zmierzył się z finalistami z różnych części Polski.  Adrian musiał wypełnić test sprawdzający znajomość konkursowego zagadnienia i tym samym uzyskał tytuł laureata ogólnopolskiej edycji.

Do Warszawy uczeń pojechał z p. Rafałem Jędrzejakiem – nauczycielem geografii. Była to też doskonała okazja do zwiedzenia stolicy Polski.

 

Rafał Jędrzejak
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress