AKADEMICKIE INICJATYWY W ZSZ W RAWICZU

Z myślą o uczniach szkół ponadgimnazjalnych kończących naukę – w dniu 20 lutego br. w Zespole Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu zorganizowane zostało przedsięwzięcie pod nazwą: AKADEMICKIE INICJATYWY, w czasie których kilka uczelni wyższych oraz firm prezentowało swoje oferty edukacyjne i zatrudnieniowe.

W pierwszej części spotkania młodzież wszystkich sześciu klas maturalnych mogła obejrzeć prezentację multimedialną, a następnie zapoznać się z ofertami uczelni m.in. z Poznania, Wrocławia, Krakowa czy Łodzi. Uczniowie z zainteresowaniem wypytywali o nowe kierunki kształcenia na uczelniach wyższych oraz zbierali informacje na temat współczesnego rynku pracy. Wydarzenie to doskonale wpisuje się w założenia realizowanego w szkole doradztwa zawodowego i planowania przyszłej kariery zawodowej uczniów kończących szkołę i stojących przed dylematem wyboru dalszej ścieżki kształcenia na poziomie akademickim.

 

Sabina Kasprzak
Nauczycielka ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress