Andrzejki w Pomocnej Dłoni

W dniu 22.11.2018 w Domu Kultury w Rawiczu odbyła się zabawa andrzejkowa członków i sympatyków stowarzyszenia Pomocna Dłoń. Uczennice z klasy II i IV technikum Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, kształcące się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych Ola Ratajczak, Kasia Biedrowska, Ola Dmyterko, Natalia Nowacka, Jagoda Nowaczyk, Klaudia Grońska, Ania Michalska obsługiwały gości, roznosiły potrawy i napoje, pomagały w kuchni, porządkowały stoły.

Dla uczennic była to doskonała forma rozwijania swoich umiejętności zawodowych oraz integrowania się z osobami starszymi i niepełnosprawnymi.

 

Renata Uźniak
Opiekun wolontariuszy

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content