„Aschenputtel” im Kindergarten – „Kopciuszek” w przedszkolu

W dniu 17 kwietnia 2018r., tegoroczni maturzyści z grupy rozszerzonego języka niemieckiego: – Ola Bela, Hubert Ławniczak, Konrad Maćkowiak ( z klasy 4 TLG), – Ala Matysiak, Magda Polak, Ola Jakubowska, Marysia Wyrwała, Paweł Kasperczak ( z klasy 4 TŻ), – Ada Figisiak, Kasia Kaczmarek ( z klasy 4 TE) , zgodnie z  tradycją, odwiedzili dzieci z Przedszkola nr 6 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Rawiczu.

Młodzież, pod opieką pani Patrycji Stelmaszyk, przygotowała przedstawienie kukiełkowe pt. „Kopciuszek”. Wszystkie postacie oraz rekwizyty potrzebne do występu młodzież wykonała samodzielnie. Dzieci reagowały żywiołowo, radośnie, a jak wiadomo, jest to najlepszą nagrodą dla aktorów. Uczniowie już trzeci raz przygotowali dla dzieci występ, za co one  serdecznie im podziękowały wręczając dyplom. Odwiedziny w przedszkolu są okazją do zaangażowania się w coś innego, niż tylko nauka w szkolnej ławce oraz do wywołania uśmiechu na twarzach młodszych koleżanek i kolegów. Jesteśmy przekonani, że pomimo faktu, iż uczniowie już kończą szkołę, znajdą się inni, którzy równie chętnie przygotują występ dla dzieci, bo sprawia to ogrom radości!

 

Patrycja Stelmaszyk
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress