Bezpieczni na stoku – akcja w ZSZ w Rawiczu

W piątek 11 stycznia 2019 roku wolontariusze z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wraz z Panią st. asp. Beatą Jarczewską oficerem prasowym z  KPP w Rawiczu  przeprowadzili akcję pod hasłem „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

Podczas dużej przerwy rozdano młodzieży ulotki z dekalogiem zachowań uprawiając sporty zimowe. Pani policjant informowała, jak postępować zgodnie z zasadami bezpieczeństwa oraz na co zwrócić szczególną uwagę. Wspólnie z pedagogiem szkolnym przeprowadziła również dwa spotkania z klasami I TLG i I cw w zakresie bezpiecznego spędzania ferii oraz odpowiedzialności karnej młodzieży.

 

Anna Funka-Leciejewska
Pedagog szkolny w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content