Budowlańcy z Rawicza na wycieczce edukacyjnej w Krakowie

W dniach 22 – 24 maja 2019 roku uczniowie klasy 2 TB Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu wraz z wychowawcą Anną Funką-Leciejewską oraz Panią Moniką Świtałą poznawali tajemnice Krakowa oraz okolic. Wycieczka zawierała trzy punkty: Wadowice – Szlakiem Jana Pawła II, Kraków – stare miasto, Zator – Energylandia. Młodzież miała okazję poznać bogaty życiorys Jana Pawła II, zobaczyć Kraków obecny oraz historyczny w podziemiach Rynku oraz sprawdzić swoje emocje w Parku Rozrywki Energylandia. Trzy dni minęły bardzo szybko, jednak wspomnienia pozostaną na długie lata. Mimo deszczowej Krakowskiej aury kultura, ciepło i radość uczniowska nadały fantastyczny klimat wspólnej wyprawy.

 

Anna Funka-Leciejewska
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress