BUDOWLAŃCY Z RAWICZA POZNAJĄ HISTORIĘ WROCŁAWIA

W dniu 9 stycznia 2018 roku uczniowie z klasy 1 TB wraz z wychowawcą p. Anną Funką – Leciejewską oraz p. Renatą Uźniak udali się na wycieczkę do Wrocławia. Głównym celem wspólnego wyjazdu było poznanie historii miasta oraz integracja w parku trampolin. Historyczne zmagania młodzież rozpoczęła na Ostrowie Tumskim i kolejno przez Katedrę, Uniwersytet oraz Rynek maszerowali poznając tajemnice pod okiem przewodnika. Po pieszej wędrówce mogli się rozgrzać wspólnie pokonując przeszkody w GoJump. Budowlańcy dzień spędzili bardzo intensywnie, a zdobyte informacje będą mogli wykorzystać nie tylko na zajęciach z historii, lecz również na przedmiotach zawodowych.

 

Anna Funka – Leciejewska
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress