BUDOWLAŃCY Z RAWICZA POZNAWALI TAJNIKI ZAWODU

W dniu 5 listopada uczniowie klasy 3 TB kształcący się w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu pod opieką p. Joanny Nowak – Janusz oraz p. Joanny Kopejkin udali się na wycieczkę zawodową do Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego. Podczas pobytu na placu budowy grupie przewodniczył kierownik budowy p. Roman Garczyński, który w pierwszej kolejności oprowadził i omówił etapy wykonywania wykonanego juź budynku, a następnie tuż obok pokazał i przedstawił stan surowy wznoszonego obiektu. Młodzież miała okazję przyjrzeć się jak deweloper wykonuje budynki kubaturowe mieszkaniowe od garażu podziemnego po stan ukończony. Uczniowie zapoznali się z rozwiązaniami materiałów budowlanych jakie były zastosowane w realizowanych obiektach, mogli przyjrzeć się pracy żurawi budowlanych. Każdy z uczestników mógł przez chwilę poczuć się jak właściciel mieszkania, ponieważ kierownik udostępnił klucze, aby każdy z uczestników mógł wejść i obejrzeć mieszkania. Podczas wyjazdu dopisała jesienna aura, która uświetniła pobyt na budowie.

 

Joanna Kopejkin
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress