Budowlanka otrzymała CERTYFIKATY z Hiszpanii

Po bardzo długim oczekiwaniu uczniowie Technikum w zawodzie technik budownictwa w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu otrzymali certyfikaty z praktyki zawodowej w Hiszpanii.
Z powodu pandemii COVID – 19 grupa ówczesnej klasy 3 TB 14 marca 2020 roku wróciła do kraju z dwutygodniowych praktyk w bardzo trudnych okolicznościach. Napięta sytuacja nie pozwoliła podsumować wyjazdu i pochwalić się osiągnięciami.

1 września w dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego Wicestarosta Jakub Moryson spotkał się z młodzieżą i podsumował praktyki oraz wręczył dokumenty potwierdzające zdobyte umiejętności. Warto wspomnieć, że grupa budowlańców została bardzo wysoko oceniona za swoją pracę w trakcie projektu w Ubedzie. Poza czynnościami zawodowymi mieli okazję zwiedzić bardzo ciekawe i sławne miejsca w hiszpańskiej Andaluzji. Koordynatorki z EUROMIND oraz szef projektu biokonstrukcji wysoko ocenili pracę i zaangażowanie uczniów. Pochwalili ich za sumienność, kreatywność oraz otwartość na nowe wyzwania. Czas spędzony w Hiszpanii był dla nich bardzo cennym i bogatym doświadczeniem. Mimo trudności z powodu wirusa do końca projektu mieli szansę realizować zadania i korzystać z możliwości, jakie dało im uczestnictwo w programie „Aktywny Europejczyk – kompetentny zawodowiec”.

zobacz film

Opiekunowie grupy:
Anna Funka – Leciejewska
Magdalena Ratajczak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress