Bufet śniadaniowy – edukacyjne podsumowania

Wykonanie przez uczniów bufetu śniadaniowego było podsumowaniem cyklu lekcji w ramach przedmiotu zawodowego w IV klasie Technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Uczniowie podczas zajęć edukacyjnych Usługi gastronomiczne uczą się miedzy innymi organizować przyjęcia okolicznościowe, bufety, przyjęcia angielskie, poznają różne usługi gastronomiczne świadczone w hotelach. Bufet śniadaniowy wykonany przez uczniów był podsumowaniem zajęć związanych z ofertą śniadaniową oferowaną gościom hotelowym.

Wszystkie potrawy przygotowane przez uczniów wyglądały wspaniale, a smakowały jeszcze lepiej.

 

Renata Uźniak

Nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content