Czas przygotowań do praktyk w Hiszpanii

Ferie intensywnej pracy ma 16 uczniów z klasy 3 TB w ZSZ w Rawiczu. Już za równy miesiąc grupa wyjeżdża na praktyki zawodowe do miasta Ubeda w Hiszpanii.  Praktyczną przygodę  realizować będą  ze środków Europejskiego Funduszu  Społecznego, Programu Edukacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Aktywny Europejczyk – kompetentny zawodowiec”.

Obecnie realizują zadania przygotowawcze. Odbyli 25 – godzinny kurs nauki języka hiszpańskiego oraz warsztaty z przygotowania pedagogiczno – kulturowego. Prace pędzą jak szalone, a uczniowie mimo wolnych dni bardzo chętnie w nich uczestniczą. W ramach przygotowań otrzymali również materiały pomocnicze: notesy, smycze, miary, długopisy, plecaki i nośniki danych. Zostali również wyposażeni w kompletny strój roboczy.

 

Anna Funka-Leciejewska

Pedagog ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress