Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska

Od 21 do 25 października br. szesnastoosobowa grupa uczniów kształcąca się w zawodzie technik logistyk oraz technik teleinformatyk wraz z opiekunami Karoliną Wojtaszyk, Magdaleną Sikorą oraz Mateusz Pruchnikiem uczestniczyła w zajęciach laboratoryjnych na Politechnice Poznańskiej w ramach projektu „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska”.

Uczniowie z klasy logistycznej podczas zajęć rozwiązywali zadania transportowe oraz wykorzystywali nowoczesne narzędzia marketingowe i profesjonalne oprogramowania umożliwiające tworzenie etykiet. Natomiast grupa teleinformatyczna mając do swojej dyspozycji innowacyjne urządzenia poszerzała wiedzę oraz umiejętność z zakresu elektrotechniki i informatyki. Po intensywnych zajęciach uczestnicy projektu aktywnie spędzali czas zwiedzając miasto. Podczas pobytu uczniowie poznali kampus Politechniki Poznańskiej oraz zapoznali się z ofertą studiów.

 

Karolina Wojtaszyk, Magdalena Sikora, Mateusz Pruchnik
nauczyciele ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content