“Działamy razem i uczymy się od siebie”

W dniu dzisiejszym naszą szkołę odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Rawiczu wraz ze swoją wychowawczynią. Wizyta trzecioklasistów miała przede wszystkim na celu integrację oraz edukację międzypokoleniową. Warto podkreślić, że we współczesnym świecie integracja międzypokoleniowa jest koniecznością z uwagi na wielowymiarowość korzyści, jakie uzyskują uczestnicy wyżej wspomnianej inicjatywy. Dzieci opuściły mury naszej szkoły nie tylko z uśmiechami na twarzy, ale także z drobnymi upominkami w ręku.

Marita Cwojdzińska

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content