DZIAŁAMY W POROZUMIENIU Z POLICJĄ!

DZIAŁAMY W POROZUMIENIU Z POLICJĄ!

W celu właściwej i skutecznej realizacji zadań profilaktycznych oraz wychowawczych, jakie stoją przed każdą placówką oświatową – nasza szkoła zawarła w tym względzie porozumienie z Komendą Powiatową Policji w Rawiczu. Wszelkie działania o tym charakterze już realizujemy i realizować będziemy wspólnie między innymi z naszym Dzielnicowym Panem Dawidem Jankowiakiem. Stosowny plakat znajduje się w holu naszego Zespołu.

Zespół redakcyjny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress