Działania Wolontariuszy ZSZ na rzecz Seniorów

W dniu 25 listopada br. wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu już po raz kolejny zaangażowali się w obsługę XVII Gminnego Dnia Seniora, który odbył się w Domu Kultury w Rawiczu. Wolontariuszkami były uczennice z II klasy Technikum kształcące się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

Głównym zadaniem Wolontariuszy było roznoszenie potraw i napojów oraz prace porządkowe na koniec imprezy. Młodzież jak zawsze wykazała się dużym zaangażowaniem, otwartością i wrażliwością na potrzeby innych.

 

Opiekun: Monika Świtała
Nauczycielka w ZSZ w Rawiczu

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content