Dzień Edukacji Narodowej w ZSZ w Rawiczu

W Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu 12 października br. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły dr Piotr Mosiek powitał wszystkich obecnych i emerytowanych nauczycieli oraz pracowników oświaty.  Swoim współpracownikom życzył wytrwałości oraz zadowolenia z wykonywanego zawodu, zaś emerytom zasłużonego odpoczynku i satysfakcji z budowania dobrego wizerunku szkoły. Życzenia w imieniu wszystkich rodziców złożyła pani Katarzyna Matuszczak – przewodnicząca Rady Rodziców. Wśród zaproszonych gości znalazł się także pan Stanisław Przybylski – przyjaciel szkoły i właściciel Restauracji PIZZA CLUB, który podarował uczniom komplet strojów sportowych do gry w piłkę nożną składając go na ręce dyrektora Zespołu.

Akademia była  doskonałą  okazją do nagrodzenia  nauczycieli oraz pracowników niepedagogicznych, którzy w tym roku szkolnym wykazali się szczególną  aktywnością zawodową.  Dyrektor podziękował także wszystkim za sumienną, codzienną pracę na rzecz młodzieży.

Ważnym punktem uroczystości było wręczenie przez dr Piotra Mośka Stypendium Dyrektora ZSZ w Rawiczu uczniom, którzy  osiągają bardzo wysokie wyniki w nauce, wzorowo wypełniają powierzone im obowiązki, zajmują wysokie miejsca w konkursach przedmiotowych, olimpiadach oraz zawodach sportowych. W tym roku szkolnym na szczególne wyróżnienie zasłużyli:

  1. Daria Berus
  2. Dominika Kowalska
  3. Dominika Maksajdowska
  4. Patrycja Sobczak
  5. Dominik Nowakowski

Na koniec uroczystości zgromadzeni goście obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów naszej szkoły pod nadzorem pani Elżbiety Majewskiej, a następnie zgodnie z tradycją wykonano pamiątkowe zdjęcie przed szkołą.

 

Sabina Kasprzak
Nauczyciel w ZSZ w Rawiczu

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content