Dzień Edukacji Narodowej

„Zacną rzeczą jest uczyć się, jeszcze zacniejszą nauczać”.

M. Twain

14 października jak co roku przypada Dzień Edukacji Narodowej – święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Tegoroczne obchody DEN były zupełnie inne niż w latach ubiegłych, a to ze względu na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju. Nie było uroczystej  akademii, okolicznościowych przemówień i tradycyjnego składania życzeń. Odbyła się jednak rada pedagogiczna, w czasie której wicedyrektor szkoły p. Daria Jagła podziękowała wszystkim nauczycielom za wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie młodzieży. Życzyła swoim współpracownikom zdrowia, siły i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress