Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w „Pomocnej Dłoni”

W dniu 22 marca 2018 roku w sali widowiskowej rawickiego Domu Kultury członkowie i sympatycy Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” świętowali Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn . Na uroczystości spotkało się około 200 osób. W części artystycznej wystąpiły dzieci ze Szkół Podstawowych w Masłowie, Sarnowie i Rawiczu oraz zespół ludowy Trzy Dęby. Zaproszeni goście między innymi Burmistrz Rawicza i Starosta Powiatu Rawickiego złożyli zebranym paniom i panom życzenia. Głos zabrał również dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Piotr Mosiek, który podkreślił udział uczniów technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych w organizacji i przebiegu wszystkich spotkań integracyjnych stowarzyszenia Pomocna Dłoń.

Uczennice z klasy I TZ zapewniły obsługę gastronomiczną roznosząc ciasto, kawę i szampana, którym wzniesiono toast za wszystkie panie. Dziewczęta pomagały przy  porządkowaniu stołów. Zawsze chętne do niesienia pomocy, uśmiechnięte i radosne dziewczęta są wspaniałą wizytówką Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu.

 

Opiekunka uczennic
Renata Uźniak

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content