Dzień Kolorów i Tolerancji w rawickim ZSZ!

W dniu 10 czerwca odbył się w Zespole Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu Dzień Kolorów i Tolerancji. Impreza wpisana została przez Samorząd Uczniowski szkoły do kalendarza wydarzeń edukacyjnych placówki i ma za zadanie promować wartości dialogu oraz tolerancji wobec odmiennych poglądów i przekonań.

Uczniowie ZSZ  mieli za zadanie ubrać się w różnokolorowe barwy. Najlepiej przebraną klasą wypadła została 2 TZ. Najbardziej kolorowym uczniem został zdecydowanie Klaudiusz Banaszkiewicz z klasy 2 TB. Upominkami za odpowiedni strój były lizaki oraz możliwość zwolnienia z odpowiedzi  w następnym roku.

 

Opiekunowie SU
Magdalena Nawrot i Rafał Jędrzejak

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress