DZIEŃ SUBKULTUR I TOLERANCJI!

W dniu 18 października br. odbędzie się w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu „Dzień subkultur i tolerancji”. Wydarzenie to co roku organizuje Samorząd Uczniowski, by w formie zabawy, pokazać jakie subkultury i grupy młodzieżowe istnieją, bądź istniały w przestrzeni społecznej. W tegorocznej edycji wydarzenia, uczniowie naszej szkoły będą przebierać się między innymi za: geeków, ekoświrków, hipisów, hipsterów, wiksiarzy, etc.

W tym roku wydarzenie zostało połączone ze świętem o podobnym  charakterze („Dzień tolerancji”), aby okazać szacunek i tolerancję każdej osobie, niezależnie od przynależności społecznej, wyznawanej wiary lub orientacji seksualnej, ponieważ niezależnie od tych czynników każdemu człowiekowi należy się wsparcie i estyma.

 

Samorząd Uczniowski
ZSZ w Rawiczu

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content