Dzień subkultur w ZSZ w Rawiczu

W dniu 15 listopada br. odbył się w ZSZ w Rawiczu „Dzień Subkultur”. Wydarzenie to co roku organizuje Samorząd Uczniowski, by w formie zabawy, pokazać jakie subkultury młodzieżowe istniały bądź istnieją nadal w przestrzeni społecznej. W tym roku, młodzież licznie włączyła się do zabawy, przebierając się m.in. za: szalikowców, skinheadów, nemo, hip-hopowców, rastafarian, metalowców. Za najbardziej atrakcyjne przedstawienie subkultury wybranej subkultury, nagrodzone zostały kolejno klasy: 4 TTM, 1 TBH, 2 TB.

Uczniowie Ci otrzymali słodkie upominki z rąk opiekunów Samorządu Uczniowskiego oraz dyrektora szkoły – Pana Piotra Mośka. Wydarzenie to cieszy się dużą popularnością, dlatego można spokojnie stwierdzić, że z niecierpliwością czekamy na jej kolejną odsłonę za rok.

 

Jakub Moryson
Opiekun SU w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content