Dzień Sztucznego Futra – konkurs rozstrzygnięty.

W dniach 4-14 grudnia  br. trwał  się w naszej szkole konkurs „ Dzień Sztucznego Futra” zorganizowany przez bibliotekę szkolną.

Celem tej inicjatywy było ekologiczne przekonanie, że lepiej wybierać sztuczny materiał i dzięki temu chronić gatunki zwierząt, z których futra są szyte. Zakup naturalnego futra stanowi duży wydatek. Jego ceny wahają się, w zależności od rodzaju futra oraz jego długości , od kilku aż do kilkunastu tysięcy złotych. Dużo mniej zapłacimy za sztuczne futro. Możesz stać się jego posiadaczką już za kilkaset złotych. Jeśli los zwierząt nie jest Ci obojętny, ale chcesz znaleźć się w posiadaniu tego ciepłego i eleganckiego okrycia wierzchniego, postaw  na sztuczne futro. W ofercie sklepów czeka na Ciebie przecież wiele wyjątkowych modeli w modnych kolorach. Dzięki nim  Twoja zimowa stylizacja nabierze oryginalnego charakteru, a Ty możesz liczyć na wysoki komfort noszenia oraz stylowy wygląd. Udowodnili to nasi koledzy i koleżanki prezentując na zdjęciach  konkursowych   fantastyczne  kurtki  i czapki ze sztucznego futerka  w fantazyjnych krojach i kolorach. W konkursie zwyciężyły:

I miejsce – Marta Biedrowska

II miejsce – Aleksandra Musielak

III miejsce – Wioleta Maćkowiak

Dziewczynom gratulujemy pomysłowości.

Irena Marakkala – Manage

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content