Dziewczęta i chłopcy ZSZ w Rawiczu mistrzami Powiatu Rawickiego w sztafetowych biegach przełajowych.

Zarówno żeńska jak i męska reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, pod nieobecność innych szkół średnich, została w bieżącym roku szkolnym mistrzami powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Warto zaznaczyć, że zarówno sztafetowe jak i drużynowe biegi przełajowe należą do najbardziej wyczerpujących, a co za tym idzie nielubianych przez uczniów zawodów sportowych. W efekcie, z roku na rok uczestniczy w zawodach coraz mniej reprezentacji szkolnych. Nasi uczniowie jednak, jak zwykle nie zawiedli i stanęli na starcie biegowej rywalizacji. Mimo braku przeciwników, dziewczęta pokonały dystans 10,5 km (10 x 1050 m) w łącznym czasie 46,58 minut, a chłopcy w łącznym czasie 35,07 minut. Najlepszy czas biegu wśród dziewcząt uzyskała Joanna Mosiek (3,55 minuty), a wśród chłopców Bartłomiej Głowacz (3,20 minuty). Uzyskane przez uczniów czasy świadczą o tym, że potraktowali zawody poważnie i byli do nich dobrze przygotowani.

Opiekunami drużyn byli Pani Magdalena Ratajczak i Pan Janusz Majer. Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie, godne reprezentowanie szkoły i życzymy dalszych sukcesów.

 

W skład drużyny dziewcząt weszły: Joanna Mosiek, Nikola Król, Roksana Jamroży, Wiktoria Wielebska, Klaudia Lisowska, Karolina Lipczyńska, Daria Maćkowiak, Anna Grębowska, Roksana Latuszek, Justyna Kaczmarek, Martyna Leciejewska, Ewa Specht i Wiktoria Kędzia.
W skład drużyny chłopców weszli: Bartłomiej Głowacz, Kamil Mrug, Mikołaj Marszałek, Maciej Demut, Nikodem Rogal, Kacper Godyla, Mikołaj Lorek, Kamil Sobkowiak, Kamil Machowiak, Hubert Andersch, Mateusz Woziwodzki, Jakub Sawko, Wojciech Tyczyński, Patryk Kowalewicz i Bartosz Zygmunt.

Janusz Majer, Magdalena Ratajczak,
nauczyciele ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content