DZIEWCZYNY Z ZSZ W RAWICZU RÓWNIEŻ ZWYCIĘŻYŁY W POWIECIE!

W dniu 22 lutego zakończyły się rozgrywki piłki siatkowej dziewcząt o Mistrzostwo Powiatu Rawickiego Szkół Ponadgimnazjalnych. Rozgrywki były podzielone na dwa turnieje. Pierwszy turniej odbył się w I Liceum  Ogólnokształcącym w  Rawiczu  6 lutego br. w turnieju brały udział trzy drużyny. ZSZ w Rawiczu, ZS w Jutrosinie i ILO w Rawiczu. Po tym turnieju nasza drużyna zajmowała 2 miejsce przegrywając w tie breaku z I LO w Rawiczu i wygrywając w dwóch setach z ZS w Jutrosinie.

W drugim turnieju który odbył się 22 lutego br. w  Zespole Szkół w Jutrosinie nasze dziewczęta zagrały znacznie lepiej wygrywając wszystkie mecze. Pierwszy mecz  po zaciętej walce w tie breaku z I LO oraz drugi mecz 2:0 z zespołem z Jutrosina. W klasyfikacji końcowej dziewczęta z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu zdobyły Mistrzostwo Powiatu.

Skład drużyny dziewcząt ZSZ w Rawiczu:  KamilaNaskręt, Maja Szefer, Klaudia Marecka, Lidia Kuźnia, Zuzanna Janaszek, Amelia Palat, Weronika Nojman, Agata Ratajewska, Wiktoria Mazurek, Martyna Lorenc, Kinga Skotarek, Klaudia Chwierot, Natalia Migdalczyk, Zofia Plewa. Klasyfikacja  końcowa  Mistrzostw Powiatu Rawickiego
w siatkówce dziewcząt rok szkolny 2018/2019

 

I miejsce: ZSZ Rawicz   7 pkt    7:3

II miejsce: I LO Rawicz  7 pkt    7:4

III miejsce: ZS Jutrosin    4 pkt    1:8

 

Kuba Kasprowicz
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content