Edukacyjne doświadczenia zbierali w Warszawie

W dniach od 2-4 czerwca uczniowie klasy II TŻ oraz kilkoro uczniów z klasy II TB Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu pod opieką p. Moniki Świtały i p. Anny Funki-Leciejewskiej uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do stolicy.

Uczniowie przeżyli prawdziwą lekcję historii w Muzeum Powstania Warszawskiego, poznali i doświadczyli odkryć w Centrum Nauki Kopernik, uczestniczyli w multimedialnym pokazie fontann oraz zwiedzili Stadion Narodowy gdzie przewodnik oprowadził ich trasą piłkarską. Poza głównymi punktami wyjazdu były również inne atrakcje. Spacery po Warszawskiej Starówce, Placu Zamkowym, wizyta przy Grobie Nieznanego Żołnierza oraz Pałac Kultury i Nauki gdzie uczniowie wjechali windą na XXX piętro, skąd podziwiali rozległą panoramę miasta.

Pobyt w stolicy okazał się bogatym doświadczeniem. Panowała miła atmosfera. Pomimo zmęczenia oraz oszołomienia natłokiem wrażeń młodzież wróciła zadowolona. Mamy nadzieję, iż ponownie odwiedzimy to wspaniałe miasto.

 

Monika Świtała
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress