Elektrycy z ZSZ w Rawiczu na targach TRAKO.

Dzięki uprzejmości firmy PKP Energetyka, uczniowie klasy 3TME, kształcący się w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu w zawodzie technik elektryk, uczestniczyli w 14. Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO 2021.

Przyszli elektrycy wraz z wychowawczynią Weroniką Waresiak oraz przedstawicielem partnerskiej firmy – panem Patrykiem Klemczakiem wybrali się w podróż do Gdańska, gdzie wzięli udział w Dniu Edukacji i Kariery. Oprócz zwiedzania licznych stanowisk, uczniowie mogli poznać potencjalny przyszły rynek pracy, usłyszeć ciekawostki i nowinki z branży kolejowej, zobaczyć nowoczesny sprzęt i technologie oraz zdobyć nagrody i gadżety od wystawców. Najciekawsze okazało się jednak zwiedzanie pociągów, a w szczególności kabin maszynistów oraz jazda symulatorem pojazdu kolejowego. Na zakończenie wycieczki nie mogło zabraknąć wizyty na pobliskiej nadmorskiej plaży.

Wyjazd uczniów w całości sfinansowała firma PKP Energetyka.

Weronika Waresiak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content