English & Travelling- konkurs języka angielskiego w ZSZ w Rawiczu

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego, jak przydatny bywa język angielski, gdy chcemy podróżować po świecie i poznawać najciekawsze miejsca na ziemi. Te dwa elementy, a mianowicie: ciekawość świata i znajomość języka angielskiego połączył konkurs, który odbył się w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu w dniu 28 lutego 2019 roku. Jego organizatorkami były nauczycielki języka angielskiego – p. Danuta Englert – Szymkowiak i p. Karolina Greszta.

W konkursie wzięło udział 15 uczniów klas pierwszych i drugich. Oprócz dobrej znajomości języka angielskiego musieli oni wykazać się również dużą wiedzą geograficzną. Laureatem konkursu został Filip Kaczmarek – uczeń klasy 1TBH, drugie miejsce zajął Hubert Balbus z klasy 2TME a trzecie – Jan Wróblewski, również z klasy 2TME. Rozdanie dyplomów oraz nagród, ufundowanych przez Radę Rodziców odbyło się 29 marca w obecności dyrektora – p. Piotra Mośka. Mamy nadzieję, że to pierwsza, ale nie ostatnia edycja tego konkursu i że wpisze się on na stałe do kalendarza wydarzeń w naszej szkole.

 

Danuta Englert Szymkowiak,
Karolina Greszta
Nauczycielki ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content