Faza finałowa I Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu zaplanowana!

W dniu 9 stycznia 2018 roku, w obecności Pana Piotra Mośka – dyrektora szkoły oraz przedstawicieli 4 drużyn, zwycięzców fazy grupowej I Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu, zaplanowano fazę finałową rozgrywek. W wyniku losowania wyłoniono 2 pary drużyn, których zwycięzcy rozegrają mecz o I miejsce w turnieju. Zespoły, które poniosą porażkę, zagrają w finale pocieszenia o III miejsce w rozgrywkach. Wyniki losowania przedstawiają się następująco:

I para:

  • Szprychy prof. Rafała
  • Bans Team

 

II para:

  • Pod napięciem
  • Coco Jambo

Wyżej wymienione drużyny rozegrają swoje spotkania do końca stycznia. Na 9 lutego 2018 roku zaplanowano mecze finałowe. Wszystkim drużynom życzymy zakwalifikowania się do ścisłego finału turnieju. Patronat nad turniejem objęli: Rada Rodziców ZSZ w Rawiczu, Firma RAWAG,  Restauracja PIZZA CLUB Pana Stanisława Przybylskiego oraz firma ECONEX Pana Kacpra Zelka. Patronat medialny nad turniejem objął portal informacyjny www.TMRawicz.pl

 

 

Janusz Majer
Współorganizator turnieju, nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress