Faza finałowa II Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu rozlosowana!

W dniu 30 stycznia 2019 roku, w obecności Dyrektora ZSZ w Rawiczu Pana Piotra Mośka, współorganizatora turnieju Pana Janusza Majera oraz przedstawicieli 4 drużyn, zwycięzców fazy grupowej II Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu, zaplanowano fazę finałową rozgrywek. W wyniku losowania wyłoniono 2 pary drużyn, których zwycięzcy rozegrają mecz o I miejsce w turnieju. Zespoły, które poniosą porażkę, zagrają w finale pocieszenia o III miejsce w rozgrywkach. Wyniki losowania przedstawiają się następująco:

I para:

  • Drużyna A
  • Coco Jambo

 

II para:

  • Bans Team
  • Tutti Frutti

Wyżej wymienione drużyny rozegrają swoje spotkania w dniu 5 lutego 2019 roku. Mecze finałowe, decydujące o ostatecznym rozstrzygnięciu turnieju, ze względu na zaplanowany wcześniej terminarz praktyk uczniowskich, odbędą się w ostatnim tygodniu marca.

 

Janusz Majer
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content