Faza grupowa II Halowego Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu rozpoczęta!

W dniu 15 listopada 2018 roku, w sali gimnastycznej ZSZ w Rawiczu, zainaugurowano fazę grupową II Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu. W imieniu dyrektora szkoły, Pana Piotra Mośka, zawody otworzył Pan Janusz Majer, współorganizator turnieju. Do udziału w turnieju zgłosiło się 99 uczniów, wchodzących w skład 13 drużyn, podzielonych, w wyniku losowania, na cztery grupy.

W pierwszym dniu rozgrywek wyłoniono finalistę grupy IV. Został nim zwycięzca grupy, drużyna Tutti Frutti.  Najbardziej bramkostrzelnym uczniem tego dnia został Kamil Mosiek, który w 2 meczach zdobył 10 bramek. Rywalizacja toczyła się w zaciętej, ale sportowej atmosferze. Zwycięzcy grupy gratulujemy i życzymy sukcesu w rozgrywkach ścisłego finału.