Faza grupowa II Halowego Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu rozpoczęta!

W dniu 15 listopada 2018 roku, w sali gimnastycznej ZSZ w Rawiczu, zainaugurowano fazę grupową II Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu. W imieniu dyrektora szkoły, Pana Piotra Mośka, zawody otworzył Pan Janusz Majer, współorganizator turnieju. Do udziału w turnieju zgłosiło się 99 uczniów, wchodzących w skład 13 drużyn, podzielonych, w wyniku losowania, na cztery grupy.

W pierwszym dniu rozgrywek wyłoniono finalistę grupy IV. Został nim zwycięzca grupy, drużyna Tutti Frutti.  Najbardziej bramkostrzelnym uczniem tego dnia został Kamil Mosiek, który w 2 meczach zdobył 10 bramek. Rywalizacja toczyła się w zaciętej, ale sportowej atmosferze. Zwycięzcy grupy gratulujemy i życzymy sukcesu w rozgrywkach ścisłego finału.

 

Szczegółowe wyniki rozgrywek IV grupy.

  • Tutti Frutti – I miejsce
  • Czerwone Diabły – II miejsce
  • Loczki Eryka – III miejsce

 

Wyniki spotkań:

  • Loczki Eryka – Czerwone Diabły (4 : 5)
  • Czerwone Diabły – Tutti Frutti (3 : 8)
  • Tutti Frutti – Loczki Eryka – Tutti Frutti (10 : 1)

Janusz Majer
Współorganizator turnieju, nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress