Finał konkursu matematycznego „MATGURA”

W dniu 28 marca 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu – reprezentanci klasy czwartej: Katarzyna Głowacka z Technikum Żywienia, Piotr Kupczyk z Technikum Teleinformatycznego oraz Daria Berus z klasy pierwszej Technikum Budowlanego wzięli udział w finale VI Przedmaturalnego Konkursu Matematycznego „MATGURA”.

Organizatorem konkursu było Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno – Pedagogicznego w Górze. Konkurs miał na celu doskonalenie wśród uczniów umiejętności matematycznych, rozwijanie biegłości w rozwiązywaniu zadań maturalnych oraz promowanie wiedzy, a także wspieranie młodzieży uzdolnionej matematycznie i wyszukiwanie talentów matematycznych.

Test finałowy obejmował 5 zadań otwartych na poziomie podstawowym i rozszerzonym z różnych działów matematyki o dość dużym stopniu trudności. Wszystkim finalistom gratulujemy!

 

Iwona Samól – Biedrowska
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content