Finał Olimpiady Logistycznej  za nami!

2 marca br. odbył się finał X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyczną w Poznaniu. Do finałowej rozgrywki przystąpili najlepsi młodzi logistycy z całego kraju, wyłonieni w eliminacjach szkolnych i okręgowych sponad 8,7  tysiąca uczniów z 284 szkół średnich z całej Polski. W tym roku w etapie finałowym wzięło udział 62 uczniów. W gronie finalistów znalazła się uczennica naszej szkoły Magdalena Żyto z klasy 3TLG, zajmując w nim 46 miejsce. Sam awans do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej jest ogromnym osiągnięciem.

X Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna odbywa się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji.

 

Magdalena Sikora
nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content