FRIS – wiesz jak myślisz. Warsztaty dla zawodowców!

Trzy klasy Technikum w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu miały przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym szkoleniu z tematyki FRIS. FRIS to nowe narzędzie diagnostyczno – rozwojowe, które trafnie określa i opisuje naturalny sposób myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać własne naturalne predyspozycje w pracy, w relacjach ludzkich oraz  w rozwoju osobistym.

Czwartkowe zajęcia dla logistyków, ekonomistów i budowlańców były praktycznym poznaniem diagnozowania własnego stylu myślenia. Prowadzący – Pan dr Mirosław Radoła z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu dokonał wstępnej diagnozy poszczególnych sposobów myślenia. Młodzież zaangażowana w ćwiczenia miała szansę głębiej poznać swoją osobowość oraz określić kierunki, w jakich może osiągnąć sukces zawodowy. Było to bardzo bogate doświadczenie i cenna doza informacji.

Anna Funka-Leciejewska
Pedagog szkolny  w ZSZ w Rawiczu

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress