Gala X edycji „Turnieju Talentów – Akademia Księgowego”

Gala, podczas której nagrodzono laureatów X edycji „Turnieju Talentów – Akademia Księgowego”, odbyła się 13 kwietnia br., w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu. Uczennica  Olga Juskowiak z klasy IV TE znalazła się wśród 15 finalistów konkursu, do którego przystąpiło 750 uczniów. Laureaci konkursu odebrali gratulacje i nagrody z rąk profesora Wiktora Gabrusewicza, prezesa Zarządu Oddziału Wielkopolskiego w Poznaniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Krzysztofa Redlińskiego, dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu. Profesor Wiktor Gabrusewicz w swoim wystąpieniu pogratulował finalistom ogromnej wiedzy, która jest bardzo ceniona na rynku pracy. „Turniej Talentów – akademia Księgowego” do bardzo dobry początek na drodze do kariery w zawodzie księgowego, cenionego przez pracodawców. Gratulujemy Oldze sukcesu!

 

Beata Glura
Nauczycielka przedmiotów zawodowych w ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content