GOBARTO S. A.  – ciąg dalszy owocnej współpracy.

Po spotkaniach, rozmowach i ustaleniach przyszedł czas na kolejny etap, czyli poznanie profilu oraz działalności zakładu przez uczniów. Dzięki uprzejmości członków zarządu spółki GOBARTO S.A. uczniowie klasy 1TŻ oraz 2 TŻ5 mieli możliwość odwiedzenie jednego z największych zakładów zajmujących się ubojem, rozbiorem i dystrybucją mięsa wołowo-wieprzowego w Polsce, w Europie oraz w Azji. Po instruktażu oraz zaopatrzeniu się w odzież ochronną uczniowie wraz z opiekunami zostali zapoznani z linią rozbioru oraz dystrybucji przez pracowników firmy. Nie zabrakło spotkania z panem prezesem Romanem Milerem, który rozmawiał z uczniami nie tylko o sprawach dotyczących funkcjonowania i pracy w zakładzie, ale jako pasjonat gotowania udzielił uczniom wielu cennych wskazówek związanych z przyrządzaniem dań mięsnych. Pytań nie brakowało, a na koniec każdy uczestnik wycieczki zawodowej otrzymał upominek.

Dziękujemy firmie GOBARTO S.A za życzliwe przyjęcie i przekazaną wiedzę. Kolejny etap współpracy przed nami – będą to uczniowskie staże wakacyjne w firmie ( oddział w Grąbkowie).

                                                                           Agata Kubiak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content