GÓRA GROSZA w ZSZ w Rawiczu

Wszyscy znają coroczną akcję charytatywną „GÓRA GROSZA”.  W naszej szkole przygotowaniem i przeprowadzeniem  tej szczytnej akcji  zajęli się uczniowie z Koła Przyjaciół Biblioteki
Przypomnijmy, że jest to już osiemnasta edycja „GÓRY GROSZA”, a jej organizatorem jest towarzystwo „NASZ DOM”. Biblioteka ZSZ w Rawiczu pomaga w zbiórce drobnych monet  już od wielu lat i jako szkoła jesteśmy dumni, że możemy wspierać to ważne przedsięwzięcie.
Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu, bądź tworzenie takich miejsc, które będą zbliżone do rodzinnego domu.
Organizując zbiórkę w szkole chcemy uświadomić uczniom, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.
Cieszymy się bardzo, że i w tym roku nasza młodzież nie zawiodła i podzieliła się
z potrzebującymi.  Może się wydawać, że to tylko drobne monety, ale kiedy połączymy siły, to powstanie realna pomoc dla tysięcy dzieci.

Violetta Kistowska – Lisek
Irena Marakkala Manage

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress