GOŚCIE NA WARSZTATACH SZKOLNYCH

W stycznia 2019 roku nasze warsztaty szkolne przy ul. Sienkiewicza odwiedziły grupy uczniów klas ósmych i klas gimnazjalnych ze szkół podstawowych z Gminy Rawicz: Szkoły Podstawowej nr 3 w Rawiczu, Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawiczu i Szkoły Podstawowej w Sierakowie. Celem wizyt było zapoznanie się z wystawą prac studentów ASP we Wrocławiu poświęconych technikom ściennym oraz samymi warsztatami, po których oprowadzał gości kierownik warsztatów – p. Adam Ratajczak. Zorganizowane spotkania stanowią element prowadzonej już akcji promocyjnej przez rawicki Zespół Szkół Zawodowych związanej z uruchomieniem od kolejnego roku szkolnego nowego kierunku kształcenia – technik robót wykończeniowych w budownictwie.

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress