Grzegorz Heinze – uczeń naszej szkoły Mistrzem Polski w Trójboju Siłowym.

Grzegorz Heinze –  uczeń klasy III Technikum w Rawiczu-  na co dzień  zgłębia tajniki budownictwa, jednak nie to jest największą pasją młodego rawiczanina. Od pięciu lat w jego życiu liczy się sport i to on stał się trampoliną do sukcesu.

Na początku września br. Grzegorz Heinze brał udział w Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym w Skierniewicach i po raz kolejny udowodnił, że nie ma sobie równych.   Zajął tam I miejsce w kategorii do 120 kg do lat 18 –stu oraz III miejsce w kategorii Junior do lat 18-stu Open).

Sport jest moją pasją. W przyszłości wykorzystam zdobyte umiejętności jako trener i będę dzielił się swoją wiedzą – przyznał zawodnik klubu TEAM Wrocław, gdzie trzy razy w tygodniu trenuje pod okiem Rafała Ziewieckiego.

Gratulujemy Grzegorzowi kolejnego sukcesu i życzymy, by w sporcie osiągał swój cel, czyli tytuł Mistrza Świata.

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress