I BAL ZAWODOWCÓW ZA NAMI !

W sobotę 7 kwietnia br. miało miejsce szczególne wydarzenie – I Bal Zawodowców Zespołu Szkół Zawodowych im. S. Bobrwskiego w Rawiczu. Wydarzenie, organizowane pierwszy raz w historii placówki, rozpoczęło się od tradycyjnego poloneza, przemówień dyrektora szkoły – p. Piotra Mośka, p. Katarzyny Matuszczak – Przewodniczącej Rady Rodziców oraz samych tegorocznych Abiturientów klas trzecich zasadniczych zawodowych.

Wyrażam nieskrywaną nadzieję, iż realizowana w naszym Zespole praktyczna nauka zawodu oraz kształcenie ogólne umożliwią Wam stać się w najbliższej przyszłości znakomitymi fachowcami w wyuczanym zawodzie, zaangażowanymi w wykonywanie swoich obowiązków pracownikami, ale przede wszystkim – uczciwymi i godnymi zaufania partnerami na konkurencyjnym oraz wymagającym rynku pracy. Z całego serca życzę Wam także dalszego rozwoju zawodowego, nieustannego doskonalenia własnych umiejętności oraz kontynuowania nauki na kolejnych być może szczeblach edukacyjnego samorozwoju” – takimi słowy dyrektor szkoły – p. Piotr Mosiek zwrócił się do obecnych na Balu trzecioklasistów w swoim przemówieniu.

Przedsięwzięcie odbyło się w restauracji „POD TOPOLAMI” w Sarnówce przy wsparciu finansowym Rady Rodziców oraz sponsorów, w tym między innymi Państwa Kortylewskich, którzy ufundowali na tę okoliczność wspaniały tort.

 

Zespół Redakcyjny ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress