II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSZ w Rawiczu rozstrzygnięty!

W dniu 3 kwietnia 2019 roku, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, rozegrano przy pełnych trybunach fazę finałową II Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. Zwycięzcą drugiej edycji turnieju, po niezwykle pasjonującym spotkaniu, został zespół Coco Jambo. Drugie miejsce w rozgrywkach zajęła drużyna Tutti Frutti, a trzecie Bans Team.
Najlepszym bramkarzem turnieju został Filip Skrzypczak (Coco Jambo). W rywalizacji o najlepszego strzelca zwyciężył Michał Gąsiorowski (Coco Jambo), a najlepszym zawodnikiem rozgrywek został Dawid Jakób (Bans Team). Swoją obecnością imprezę uświetnili goście: Pan Karol Bielecki – Wiceprzewodniczący Rady Rodziców ZSZ w Rawiczu, Pan Jakub Latusek – patron medialny turnieju oraz Redaktor Portalu Nasze Miasto Rawicz, Pan Kacper Zelek – właściciel firmy ECONEX oraz Pan Stanisław Przybylski – właściciel Restauracji PIZZA CLUB, wieloletni piłkarz i działacz sportowy.
Organizatorzy turnieju, Dyrektor Piotr Mosiek oraz Pan Janusz Majer i Robert Korczak, dziękują za wsparcie głównym sprzymierzeńcom i sponsorom turnieju: Panu Stanisławowi Przybylskiemu – właścicielowi restauracji Pizza Club, Panu Kacprowi Zelkowi – właścicielowi firmy Econex, Paniom Grażynie Pertek i Elżbiecie Dziewięckiej – właścicielkom sklepu Beta Sport oraz niezawodnej Radzie Rodziców. Wszystkich miłośników halowej piłki nożnej już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczną, III edycję Turnieju, który na stałe wszedł już do kalendarza imprez naszej szkoły i świadczy o przywiązywaniu przez szkołę wielkiego znaczenia do wartości wychowawczych wynikających ze sportu, gry fair play oraz integracji środowiska szkolnego.

Janusz Majer
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content