Inauguracja roku szkolnego 2019/ 2020 w ZSZ w Rawiczu

Po ponad dwumiesięcznej przerwie i wakacyjnym odpoczynku nadszedł czas powrotu do szkoły. Dnia 2 września br. na boisku Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu odbyła się uroczysta akademia rozpoczynająca nowy rok szkolny 2019/ 2020.  Wśród zaproszonych gości znalazła się pani Maria Wojtkowiak – Naczelnik Wydziału Oświaty, Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego oraz pani Aleksandra Ciąder – Hajnce – nauczycielka i członek Zarządu Powiatu Rawickiego.

Ze względu na reformę szkolnictwa ponadpodstawowego i zmiany z tego  wynikające przygotowanie nowego roku wymagało wiele wysiłku, ale mam nadzieję, że będziecie się czuć w naszej szkole bezpiecznie, nawiążecie nowe przyjaźnie i zdobędziecie wiedzę i umiejętności przydatne w późniejszym życiu” – powiedział dyrektor placówki  dr Piotr Mosiek witając uczniów aż 18 klas pierwszych.

Pozostałym uczniom życzył powodzenia w nowym roku szkolnym, a nauczycielom wytrwałości i zadowolenia z wykonywanej pracy. Dyrektor szkoły przedstawił także 15 nowych nauczycieli, którzy zasilą  grono pedagogiczne ZSZ w Rawiczu. Po uroczystej akademii  uczniowie klas pierwszych poznali swoich wychowawców, a pozostała młodzież ze swoimi nauczycielami udała się do klas, by zaplanować i powitać nowy rok szkolny.

 

Sabina Kasprzak – nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress