Jak nie czytam, jak czytam! 

W piątek 7 czerwca 2019 roku tysiące  osób z całej Polski kolejny raz wzięły udział  w akcji „Jak nie czytam jak czytam”. Próbowali oni pobić rekord kraju w liczbie osób czytających książki w tym samym czasie.

Z badań wynika, że to dorośli czytają mniej od swoich pociech, a jednocześnie pouczają je w tym zakresie. Z tego powodu młodzież pokazała starszym, że dobrze być z książką za pan brat, bo jest to ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu.

Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu również wzięła udział w tym przedsięwzięciu. Na boisku szkolnym wspólnie czytaliśmy nowości wydawnicze zakupione w tym roku szkolnym w ramach narodowego programu rozwoju czytelnictwa.

Violetta Kistowska – Lisek,
Irena Marakkala Manage
Nauczycielki bibliotekarki ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content