Jesienne spotkanie w Pomocnej Dłoni

W dniu 4 października 2018 r. w Domu Kultury w Rawiczu odbyło się spotkanie integracyjne połączone z zabawą taneczną członków Stowarzyszenia Pomocna Dłoń.

Uczennice klasy II i IV technikum, kształcące się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu zapewniły obsługę gastronomiczną spotkania. Uczennice roznosiły ciasto, kawę, pomagały w kuchni przy porcjowaniu i wydawaniu kolacji, sprzątały i porządkowały stoły. Wolontariuszki integrowały się z uczestnikami spotkania poprzez wspólną zabawę i rozmowy.

 

Renata Uźniak – nauczyciel ZSZ w Rawiczu
Opiekun wolontariuszy

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content