Jubileuszowa edycja MOZY

Po raz dziesiąty – jubileuszowy w naszym rawickim Zespole Szkół Zawodowych odbył się etap szkolny Olimpiady Wiedzy Misyjnej o Afryce. W tym roku uczestniczyło w nim 10 osób. Test, składał się z 50 pytań, dotyczących znajomości kultury, religii i geografii  Afryki. Największą wiedzą wykazali się uczniowie: Daria Berus z klasy I TB, zdobywając 34 pkt oraz Adrian Otworowski z klasy IV TLG oraz  Kamil Cheba z klasy II TLG z wynikiem po 23 punkty.

Wyniki te pozwoliły im awansować do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 5  marca 2018 w Poznaniu.

 

Rafał Jędrzejak
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie otwarte

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content