„Kącik sportowy” w naszej szkole.

Dzięki remontom, które od jakiegoś czasu odbywają się w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu,  udało się wygospodarować przestrzeń rekreacyjną i sportową na terenie szkoły. W holu placówki ustawione zostały piłkarzyki zakupione z funduszu Rady Rodziców. To właśnie w tym miejscu zorganizowany został  „Kącik sportowy”. Wyeksponowane zostały  w nim wydarzenia związane z różnymi dyscyplinami sportu, pojawiła  się gablota z pucharami zwycięzców i medalami. Miejsce to będzie podkreślało, jak ważny jest sport dla całej społeczności szkolnej.

S. Kasprzak

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content