KAMPANIA DRUGIE ŻYCIE

Tegoroczna edycja kampanii Drugie życie TRANSPLANTACJA masz dar uzdrowienia – 13 edycja realizowana jest głównie w przestrzeni Internetu. W ramach akcji Drugie życie staramy się zachęcić młodzież do organizacji kampanii informacyjnych, mających promować przeszczepianie narządów  i popularyzować oświadczenia woli. Tegoroczne materiały ze szkolenia dla młodzieży zostały przedstawione w prezentacji „ Drugie Zycie TRANSPLANTACJA masz dar uzdrowienia” – 13 edycja.

 

Wolontariat

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Zespół Szkół Zawodowych im.Stefana Bobrowskiego w Rawiczu

ul.Gen. J. Hallera 12
63-900 Rawicz

Telefon: 065-545-3072
Fax: 065-545-2235
E-mail: zsz@powiatrawicki.pl

Aktualnie zamknięte. Zapraszamy pn-pt od 7:00 do 15:00

BIP  Monitoring ZSZ  Cookies

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content